Consemulder: Belangstelling voor griepvaccin, of belangenverstrengeling bij griepvaccin?
| Taal: | ![]() |
| Views: | 1426 |
| Ingevoerd: | 10-07-2009 |
| Geplaatst door: | Arjan Bos |
| Bron: | John Consemulder |
Gekoppelde categorieen
Farma, Vaccinaties, Vaccinatie
“Vrees voor nieuwe mislukking. Overheid peilt belangstelling griepvaccin. Het kabinet wil voorkomen dat de inenting tegen Mexicaanse griep net zoveel weerstand oproept als die tegen baarmoederhalskanker.”
Dit is het kopje van een stuk tekst op de voorpagina van het dagblad Trouw van vandaag. De tekst is geschreven door Sander Becker en Nicole Lucas.
De weerstand tegen de inenting ‘tegen baarmoederhalskanker’ is vooral ontstaan na informatieve en feitelijke artikelen en teksten, geschreven door onder andere onderzoeksjournalist Désirée Röver (zie ook haar zojuist verschenen boek over baarmoederhalskanker) en ondergetekende. Al zeer snel volgden betrokken websites als www.wanttoknow.nl , www.niburu.nl en www.argusoog.punt.nl en www.verontrustemoeders.nl (enkele van deze websites volgen al jaren zorgvuldig het ware nieuws met betrekking tot vaccinaties en andere gezondheidsbedreigende en verzwegen feiten.) en Hyves groeperingen met het doorsturen en reageren op de artikelen.
Uiteindelijk volgde er direct en indirect een soort ‘butterfly effect’ (een kleine verandering – te vergelijken met het plaatselijke uitslaan van de vleugels – kan een grotere verandering bewerkstelligen), een sneeuwbaleffect die uiteindelijk mede heeft veroorzaakt dat er plaatselijk maar 20 tot 30 % van de kinderen kwam opdagen voor de ‘vrijwillige’ baarmoederhalskankerinentingen. Een enorm succes, vanuit de gedachte dat vele duizenden kinderen zich nu wel lieten beschermen en niet kozen voor valse immuniteit en gevaarlijk gif, insecteneiwit, immuunsysteem dol makende olie substanties en genetisch gemanipuleerde ingrediënten.
Maar geen succes voor het RIVM, dat met de handen in het haar zich moest beraden waarom de beoogde (en verwachte) 70 % opkomst ditmaal niet was behaald. Het benoemen van deze feitelijke artikelen en teksten als “Indianenverhalen” en “Broodje Aap verhalen” door het RIVM en de media getuigt niet alleen van weinig respect, het geeft ook aan hoezeer deze instanties bang waren geworden dat het volk ‘besmet’ zou worden met de ‘aanstekelijke ziektes die betrokkenheid en feitelijke waarheden heten’.
Klik op de pdf om het gehele artikel te lezen.
Door Drs. John Consemulder
neuropsycholoog, auteur, spreker
en onafhankelijk bewustzijnsonderzoeker
(www.healingsoundmovement.com)
Gekoppelde documenten
Geplaatst door Arjan Bos
Orongo Producten
Laatste artikelen in deze categorie
Lees alle artikelen in deze categorie
Quote
Moed is: doodsbang zijn... en toch je paard zadelen.
John Wayne, Amerikaans acteur
Blijvend actueel
- Jan Storms over psychopathie | audio (aanrader!)
- James: Soevereine Integraal
- What in the World Are They Spraying? (Full length)
- Planeet in gevaar
- Dear Woman
- The rulers of the world: a new Project Avalon video interview
- De machtige coalitie die het klimaat wil beïnvloeden
- Twaalf niet duurzame, onhoudbare toestanden die spoedig tot een eind zullen komen op onze planeet
Meest gelezen
- Dr. Mercola: Ongewild deelnemer aan grootschalige experimenten
- Dr. Horowitz: In Lies We Trust: The CIA, Hollywood and Bioterrorism
- Vaccinaties, nu wordt het serieus!
- Chello censureert e-mails met de naam “Jane Bürgermeister”
- Moeder wint rechtzaak BMR vaccinatie zoon na 18 jaar knokken
- Consemulder: Belangstelling voor griepvaccin, of belangenverstrengeling bij griepvaccin?
- Verplichte vaccinatie voorkomen: We Have a Choice
- Song: The "Vaccine Zombie"

Bij de verkeerde Earth Matters belandt? Klik op onderstaand logo om naar Earth Events te gaan.













