25-07-2014 | Utrecht | Dag buiten de Tijd 2014
Taal: | ![]() |
Views: | 5781 |
Ingevoerd: | 22-07-2014 |
Geplaatst door: | Marianne Jaspar |
Bron: | Earth Matters |
Gekoppelde categorieen
Media en agenda, Agenda, Bewustzijn, Mayas en 2012
(Earth Matters | Marianne Jaspar) Sinds 1997 wordt wereldwijd de Dag buiten de Tijd gevierd met een festival op 25 juli! Het is een dag waarop mensen bij elkaar komen om samen te zijn, om dromen van een vreedzame maatschappij en een duurzame samenleving te delen, een dag met veel creativiteit, inspiratie en handreikingen voor het dagelijks leven.
… vorig jaar was ik op deze dag …
Wat een prachtige plek, Fort Blauwkapel in Utrecht, en wat veel mooie mensen die op verzoek ook nog in een brede schakering van in 2013 blauwe kleding droegen (dit jaar geel). Veel jonge mensen, die op een wijze en open manier in het leven staan. Wat is het leuk, om een brede schakering aan kennis en kunde te ontmoeten, om samen het feest te vieren dat we op weg zijn naar een nieuwe wereld, een nieuwe aarde.
Het is een feest dat ik van harte kan aanraden aan ouders met kinderen. Het is voor alle leeftijden en niet duur!!!
Lees zelf op de website en ervaar het plezier. Alleen al het lezen geeft een goed beeld van de achtergrond en het festival.
|
|
|
(Dag Buiten de Tijd) Achtergrond Dag buiten de Tijd
De ‘Dag buiten de Tijd’ komt uit de 13 Manen ‘Maya’ Kalender, een eeuwenoude maar ook eigentijdse manier om naar het fenomeen tijd te kijken.
24 juli is de laatste dag van het Maya-jaar, 26 juli de eerste dag van het nieuwe jaar. 25 juli is dus de dag tussen de jaren in, de ‘Dag Buiten De Tijd’. Op deze dag wordt het oude losgelaten, de intentie voor een volgende jaar gezet, en met jong en oud het leven gevierd.
Bron: Earth Matters, Dag Buiten de Tijd
Geplaatst door Marianne Jaspar

Mijn “zijn” interesseert zich voor dit leven hier op aarde … wat wil ik hier wil doen …
Dat betekende al van jongs af aan veel kijken, luisteren en denken. Opgegroeid in het zuiden kreeg ik via allerlei Katholieke instanties en mensen waardevolle verhalen mee over liefde, aandacht voor mensen, en van bezit delen...
Bekijk alle artikelen en de volledige beschrijving van Marianne Jaspar
Laatste artikelen in deze categorie










Lees alle artikelen in deze categorie

Quote
Een mens kan geboren worden, maar om geboren te worden moet hij eerst sterven, en om te sterven moet hij eerst wakker worden.
Carl Sandburg, Amerikaans komiek
Blijvend actueel
- Wubbo Ockels neemt je mee op een adembenemende tocht de ruimte in
- Ongekende mogelijkheden met Russische uitvinding die elk element kan transmuteren tot een andere
- Jan Storms | Psychopathie, de diepe geestelijke stoornis die zo moeilijk te herkennen is | audio (aanrader)
- Het verzwegen verhaal over kanker
- Technocratie, Koolstofvaluta en Smart Grids (Intelligente Energienetwerken)
- Full lecture Judy Wood: where did the towers go?
- Het placebo effect: de triomf van de geest over het lichaam
- Mind control - America's secret war | Full documentary
Meest gelezen
- Thrive - Full Length movie
- De voedselzandloper: een kritische beschouwing
- Het verzwegen verhaal over kanker
- Jan Storms | Psychopathie, de diepe geestelijke stoornis die zo moeilijk te herkennen is | audio (aanrader)
- 12 inspirerende films met een levensles
- De nieuwe missie en visie van Earth Matters!
- Top 25 van meest gecensureerde verhalen van 2009-2010 - Must read!
- De Mondialisering van de Armoede en de Nieuwe Wereld Orde begrijpen
Bij de verkeerde Earth Matters belandt? Klik op onderstaand logo om naar Earth Events te gaan.
