Audio en Powerpoint: Lezing Lea Manders lezing: (Hoe) overleven we 2012?
| Taal: | ![]() |
| Views: | 2251 |
| Ingevoerd: | 19-11-2011 |
| Geplaatst door: | Redactie Earth Matters |
| Bron: | Earth matters |
Gekoppelde categorieen
Astrologie, Spiritualiteit, Voorspellingen
Op 12 oktober 2011 was Lea Manders bij ONE heart in Groningen met de lezing "(Hoe) overleven we 2012?". Zij vertelde ons vanuit astrologisch perspectief wat we de komende maanden en vanaf 2012 kunnen verwachten en hoe we ons daar op voor kunnen bereiden. Heerlijk genuanceerd, verassend, kritisch en inspirerend.
Veel luisterplezier met deze lezing (echt de moeite!).
Klik hier om de presentatie te bekijken.
Over Lea manders
Lea Manders (8-7-1956) is erkend (door de Astrologische Associatie ASAS) en gediplomeerd. Vanaf 1974 is zij met astrologie bezig. Vanaf 1985 heeft zij een full-time praktijk, geeft consulten, cursussen en een opleiding. Vanaf 1989 heeft zij bij Omroep Gelderland een astrologische rubriek en in 1996 heeft zij een 7-delige astrologieserie bij de TROS mede-gepresenteerd en redactioneel meegewerkt.
Zij schrijft/schreef in de (spirituele) bladen 'Onkruid', 'Strictly' en 'Spiegelbeeld' en werkte voor SBS-6 'Horoscoop-TV'. In 1995 verscheen bij de TROS een 7-delige serie over astrologie die zij samen met Ralph Inbar presenteerde en invulde. In 1998 is haar eerste boek verschenen. In 2001 is zij een aantal malen gast geweest in het TV programma Koffietijd op RTL 4.
Zij is voorzitter geweest van de vakvereniging NGPA (nu AVN) en oprichter en voorzitter van de vakvereniging ASAS. In juli 2002 is zij spreker geweest op het internationale UACcongres te Florida over haar specialisme: de Astrologische Levensboom.
Lea bestudeert reeds een aantal jaren de Kabbala en volgde tussen 2004 en 2008 in deeltijd aan de Radbouduniversiteit te Nijmegen de studie godsdienstwetenschappen.
Vanaf najaar 2004 schrijft/schreef Lea de weekhoroscopen voor de bladen Prive en Flair. Zij produceert daarnaast astrologische teksten voor horoscooplijnen en schrijft voor diverse bladen astrologische specials. Sinds augustus 2008 schrijft Lea de horoscoop voor ParaVisie. De ParaVisie lezers kozen haar als 'spiritueel kopstuk van het jaar 2008'.
Sinds 11 maart 2008 is zij actief als voorzitter van partij voor Mens & Spirit, een nieuwe landelijke spirituele partij. www.mensenspirit.nl.
Over de lezing
De periode 2012-2015 lijkt een (nog) diepe(re) crisis te worden en het Watermantijdperk lijkt ons voorlopig nog niet te kunnen redden. We zitten in een overgangstijd, waardoor we vooral weten wat we NIET willen, maar collectief nog niet goed weten wat we WEL willen. In de tussentijd hebben we zowel collectief als persoonlijk wat pittige lesjes te leren. Welke lessen zijn dat en wat laat de astrologie ons daarover zien? Welke hoop gloort er in donkere tijden?
Naast onderstaande audio verslag (met dank aan Ruud Stoop van www.flamencogitaar.nl), vind je hieronder ook de powerpoint die Lea heeft gebruikt tijdens haar lezing.
Lea Manders lezing 12 oktober 2011 Groningen Huis de Beurs by Earth-Matters
Gekoppelde documenten
Geplaatst door Redactie Earth Matters

Waardeer je de artikelen van Earth Matters? Overweeg dan een donatie. We doen het vrijwillig, maar er zijn wel kosten van kantoor, ict, hosting, reiskosten etc. We hebben het echt nodig en elke bijdrage maakt een verschil...
Bekijk alle artikelen en de volledige beschrijving van Redactie Earth Matters
Orongo Producten
Laatste artikelen in deze categorie
Lees alle artikelen in deze categorie
Quote
Men ziet slechts goed met het hart. Het echt belangrijke kan men met de ogen niet zien.
Antoine de Saint-Exupéry
Blijvend actueel
Meest gelezen
- Thrive - Full Length movie
- ‘Little Grandmother’, Kiesha Crowther: Return of the Ancestors
- De Maya van de Eeuwige Tijd I - Drunvalo Melchizedek
- Kiesha Crowther: De grote verschuiving
- David Wilcock: The Source Field Investigations
- Video interview met Marcel Messing in Groningen op 12 december 2010
- Visie op de toekomst van de Kogi’s en Hopi’s
- Xel Lungold: Mayan Calandar Comes North

Bij de verkeerde Earth Matters belandt? Klik op onderstaand logo om naar Earth Events te gaan.












