Tip 2: Vitamine D en kanker
| Taal: | ![]() |
| Views: | 2537 |
| Ingevoerd: | 30-01-2012 |
| Geplaatst door: | Henk Fransen |
| Bron: | Henk Fransen |
Gekoppelde categorieen
Gezondheid, (Grens)wetenschap, (Verborgen) nieuws, Farma, Genezing, Voeding, Supplementen, Ziekte, Kanker, Spiritualiteit
(Henk Fransen) In dit artikel wil ik met je stilstaan bij een belangrijke vitamine, namelijk vitamine D. Over de preventieve werking ervan zijn de laatste tientallen jaren meer dan 800 wetenschappelijke studies verschenen.
In de link op deze pagina staan een aantal van de onderzoeken vermeld die te maken hebben met kanker. Eén van die onderzoeken toont dat het voorkomen van kanker toeneemt met de Noorderbreedtegraad. Dat wil zeggen hoe verder je je van de evenaar verwijdert, dus hoe minder zon je hebt, hoe meer er kanker voorkomt. Zonlicht nu, is van belang voor de aanmaak van vitamine D in het lichaam.
De conclusie van dit onderzoek is dan ook dat vitamine D een beschermende werking heeft tegen kanker. Er zijn een groot aantal studies die dit gegeven bevestigen en ook dat vitamine D niet alleen een beschermende werking heeft bij kanker, maar ook een curatieve of genezende werking.
Het belang van zonlicht
Zoals gezegd is zonlicht dus één van de belangrijkste bronnen voor vitamine D. Zonlicht zorgt ervoor dat het lichaam zelf vitamine D aanmaakt. De beste manier om daar gebruik van te maken is een half uur per dag buiten in de zon te zijn waarbij een groot deel van je lichaam aan de zon is blootgesteld. Het is belangrijk dat je je huid geleidelijk aan de zon laat wennen en dat je beslist niet verbrand. Wanneer er weinig zon is - zoals in de winter - dan is een supplement aan te raden, bij voorkeur in de vorm van vitamine D3.
Andere middelen tegen kanker
De komende tijd zal ik nog andere belangrijke vitaminen en mineralen met je gaan bespreken en vooral ook hoe je deze op een natuurlijke manier kunt binnen krijgen. Op die manier kun je veel geld op supplementen besparen. Ook zal ik een aantal speciale middelen met je bespreken zoals bijvoorbeeld het homeopatische middel ‘Carcinosinum’ dat in bepaalde gevallen ook een krachtig wapen in de strijd tegen kanker kan zijn.
Wil je meer onderzoek bestuderen dat de waarde van vitamine D bij kanker aantoond?
Klik hier.
Bron: Henk Fransen
Geplaatst door Henk Fransen

Als Westers opgeleid arts werkt Henk Fransen in een ayurvedische kliniek in Utrecht waar hij in een team van deskundigen het beste uit de tradities van Oost en West verenigt in een totaal aanpak van kanker.
Henk Fransen is arts en gecertificeerd BATC natuurgeneeskundig therapeut...
Bekijk alle artikelen en de volledige beschrijving van Henk Fransen
Orongo Producten
Laatste artikelen in deze categorie
Lees alle artikelen in deze categorie
Quote
"Strive to be so strong that nothing can disturb your peace of mind. To be too wise for worry, too tolerant for hate, and too courageous to be fearful. In short, to be happy."
-- Unknown Source
Blijvend actueel
- Technocratie, Koolstofvaluta en Smart Grids (Intelligente Energienetwerken)
- Dé technische en medische revolutie: X Plasmatechnologie binnen handbereik van de gewone burger!
- The Story of Bottled Water
- Burzynski - The Movie
- The Crisis of Credit Visualized
- Jill Bolte Taylor: My Stroke of Insight
- Hooglerarenpleidooi voor een duurzame veehouderij: einde aan de georganiseerde onverantwoordelijkheid
- The Awakening as One Trilogy – “The Prophecy”
Meest gelezen
- Per eind april wordt alternatieve geneeskunst en phytotherapie onmogelijk gemaakt, tenzij...
- Appelazijn de nieuwe oude levertraan?
- Tarwegras: Puur natuur levensenergie!
- Super Gezonde Fruit Smoothie
- Worden traditionele kruiden verboden in de EU?
- Spirulina-The Amazing Algae
- B12 tekort
- Gevaren in ons voedsel: Aspartaam (Sucralose Optimel ViFit Crystal Clear Suikervrij Coke Zero Light E951)

Bij de verkeerde Earth Matters belandt? Klik op onderstaand logo om naar Earth Events te gaan.












